Dieta na cholesterol

Masz za wysoki poziom cholesterolu?

Twoje zdrowie wymaga diety na cholesterol? Chciałbyś/aś zadbać o swoje zdrowie, a zatem i o gospodarkę lipidową? Trafiłeś/aś w dobre miejsce.

Jestem dietetykiem klinicznym, oferującym pomoc w zaburzeniach lipidowych, w tym między innymi nieprawidłowym stężeniu cholesterolu we krwi.

Oferta obejmuje współpracę zaczynającą się od pierwszej wizyty u dietetyka klinicznego, podczas której ustalamy indywidualną formę współpracy, opartą na przykład na dopasowanych zaleceniach żywieniowych bądź jadłospisie dostosowanym do Twoich parametrów. Na kolejne wizyty umawiamy się w regularnych odstępach czasu, na których kontynuujemy dalszą współpracę. W czasie korzystania z usług dietetycznych możesz liczyć na kompleksowe wsparcie, nie tylko merytoryczne, ale i psychologiczne, dzięki czemu osiągniesz swoje cele.

Oferuję profesjonalne ustalenie diety na cholesterol, ponieważ jestem magistrem dietetyki klinicznej oraz psychodietetyki, a także posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami zmagającymi się z chorobami metabolicznymi. Realizuję współpracę stacjonarnie w gabinecie dietetycznym, online za pośrednictwem komunikatorów internetowych oraz z dojazdem do klienta do 25 km od placówki stacjonarnej. Masz wybór odnośnie sposobu konsultacji dietetycznej, dlatego wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie i umów się na pierwszą konsultację dietetyczną.